Zyskaj nowych klientów na usługi wodno-kanalizacyjne.


Obecnie kiererujemy ofertę do hydraulików na terenie miast:
Bielsko-Biała, Lublin, Szczecin, Gdańsk

Oferuje współprace dla hydraulika polegającą na dostarczaniu nowych klientów. Jesteś hydraulikiem? Chcesz pracować a nie masz klientów bądź masz ich za mało? Oferujemy minimum 40 telefonów od nowych klientów miesięcznie!

Mało?
Zwykle jest ich więcej jednak dajemy gwarancję na minimum 40 telefonów, które przekazujemy na Twój numer telefonu.


Co w zamian?
W zamian oczekujemy miesięcznej płatności na kwotę 440 zł na podstawie podpisanej umowy.


Pierwszą płatność realizujesz dopiero w następnym miesiącu następującym po podpisaniu umowy.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: 517 123 374

Oferta jest świadczeniem usługi pozyskania nowych klientów. Nie jest to umowa o pracę ani umowa zlecenia w rozumieniu ustawowym.


Zapraszam do kontaktu.

Zamawiając usługę zyskujesz dostęp do panelu zleceń online, gdzie będziesz mógł śledzieć i weryfikować przekazywane połączenia od klientów na twój numer telefonu. Powiadomienia sms/email po każdym przekazaniu połączenia abyś mógł oddzwonić do klienta jak najszybciej. Przekazywanie SMSów od klientów i innych wiadomośći na Twój numer telefonu.

Gwarancję otrzymania minimum 40 połączeń w okresie rozliczeniowym (1 miesiąc) gdy wybierzesz opcje abonament. (Jeśli jest mniej niż 40 obniżamy kwotę abonamentu odpowiedio do brakujących połączeń. W przypadku większej ilości - nie dopłacasz nic )

Aby zamówić usługę lub dowiedzieć się więcej informacji zadzwoń pod numer tel 517 123 374 lub skorzystaj z naszego formularza podając jedno z dostęnych miast oraz niezbędne dane do umowy oraz telefon kontaktowy - link do formularza