Bazy danych MySQL

 

Jedną z najpopularniejszych baz danych spotykanych w sieci jest baza MySQL. Bazę danych wykorzystujemy najczęściej w aplikacjach webowych oraz stronach internetowych, które wymagają przechowywania, dodawania, edytowania lub usuwania danych. Ponadto dzięki wykorzystaniu odpowiednich bibliotek dostęp do bazy może być przetwarzany obiektowo, co w znacznym stopniu przyśpiesza pracę programisty a co za tym idzie jesteśmy w stanie obniżać koszty poniesione przez klienta.

Na korzyść bazy danych MySQL wpływa nie tylko jej popularność ale i powszechny dostęp zwykle domyślny na serwerach dedykowanych do hostingu tron internetowych.

MySQL również radzi sobie świetnie z obsługa większych danych niż tylko na potrzeby strony internetowej. Należy brać pod uwagę, że sama baza nie ogranicza ilości rekordów jednak w celu działania na dużej ilości danych gromadzonej w bazie danych znacząco wpływa sposób przetwarzania tych danych w tym ilość zapytań do bazy danych oraz wiele różnych czynników nieoptymalnego działania.

Zamawiając produkt w naszej firmie oparty o bazę MySQL otrzymasz oprogramowanie z najwyższej półki. Dbamy o pełną optymalizację projektu przetwarzającego nawet bardzo duże ilości danych co nie powoduj znacznych opóźnień w zapisywaniu czy odczycie danych z serwera.